Elektrik Mühendisliği

Son çıkan teknolojilerin öğrencilerin yararına sunulduğu elektrik mühendisliği bölümünde en iyi eğitimi alabilmeniz için profesyonel hizmet sağlayor.

Elektrik Mühendisliği

Ukrayna’nın Odessa Şehri’nde bulunan Odessa Politeknik Üniversitesi, elektrik mühendisliği ve diğer mühendislik bölümleri ile gençlerin eğitim almak için en fazla arzuladıkları üniversitelerden biridir. Hem elektrik mühendisliği, hem de diğer bölümlerde dünyanın en sayılı eğitimlerinden biri verilmektedir. Ülkemize bu kadar yakın bir ülkede, bu kadar kaliteli bir okulda eğitim almak için neler gerektiğini Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumları Şubelerimizden öğrenebilirsiniz. Bu seçkin üniversite ve elektrik mühendisliği fakültesi Türk öğrencileri sınav şartı olmadan kabul etmektedir.

Odessa Politeknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Fakültesi :

Odessa Politeknik Üniversitesi’nin en fazla ilgi gören bölümlerinden biri elektrik mühendisliği bölümüdür. Bu bölüm, Türk öğrenciler için sınav ve puan şartı ya da not ortalaması şartı olmadan, girme hakkı sunmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmalığı ve üniversite işbirliği ile sizlere bu mükemmel fırsatı sunuyoruz. Elektrik mühendisliği bölümünde, Rusça eğitim verilmektedir. Hazırlık sınıfı bir yıl sürmektedir ve bundan sonra öğrenciler lisans derslerine devam etmektedir. Okul süresi dört yıldır.

Elektrik mühendisliği eğitimi, senelik olarak 2000 dolar olarak belirlenmiştir. Bu da son derece makul bir ücrettir. 1910’lu yıllardan bu yana eğitimine devam eden kurumun, gerçekten oturmuş olan eğitimi tüm fakülteler için geçerlidir. Elektrik mühendisliği fakültesinde, Türk öğrenciler lisans öğrencisi olarak kabul edilmekle birlikte, aynı zamanda, lisans tamamlama eğitimi için de kabul edilmektedir. Ön lisans ya da meslek liselerinden mezun gençlerimiz, sadece iki sene daha eğitim alarak, mühendislik diplomalarını ellerine alabilirler. Bu da siz ön lisans öğrencilerine sunulan mükemmel bir eğitim fırsatıdır.

Elektrik mühendisliği, malum mezun olduktan sonra çalışma alanları çok geniş olan bir meslek. Odessa Politeknik Üniversitesi’nde bu eğitimi mükemmel şekilde alacaksınız. Ayrıca, diplomalarınız sizi birçok ülkede çalışma şansını sunacak. Avrupa Birliği ülkelerinde tanınan üniversite, Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir. Üniversitede Bologna kriterlerine uygun eğitim verilmektedir. Diplomalar ise Europass özelliği taşımaktadır. Diplomanızla, tüm kıta da çalışabilirsiniz. Ne kadar önemli bir avantaj olduğunu düşünmenizi istiyoruz. Ülkemizde de tanına diplomalarla, birçok kamu ve özel kurumda çalışabilirsiniz.

Odessa Politeknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde eğitim almak için zaman geçirmeden şubelerimizden yardım almalısınız. Şubelerimizde profesyonel öğrenci danışmanlarımız sizleri bekliyor. İnternet sitemizden, çağrı merkezimizden de bilgi alabilirsiniz. Size hem kayıt öncesinde, hem kayıt aşamasında, hem de eğitim sürecinizde yardımcı olacağız. Harika bir kampüs de, seçkin eğitmen kadrosu ile, modern derslikler ve laboratuvarlarda eğitim alabileceksiniz.

Bu üniversitede eğitim alarak bir dünya vatandaşı olabilirsiniz. Seçkin üniversitede birçok farklı ülkeden öğrenciler eğitim almaktadır. Ukraynalı ve Türk öğrencilerin yanında, Rusya, Avrupa Birliği ülkeleri ve Asya ülkelerinden çok sayıda öğrenci ile birlikte eğitim alacaksınız. İşte size hem kaliteli bir eğitim alma, hem de sosyalleşme fırsatı. Bu mükemmel seçimi yapmak elinizde ve sadece şubelerimizle iletişime geçmeniz yeterli.

#ukraynaelektrikmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadaelektrikmühendisliği #ukraynamühendislik #elektriklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!