Kimya Mühendisliği

Kimya Mühendisliği Odessa Politeknik Üniversitesi gibi hatırı sayılır bir okulda, size hem ülkemizde, hem de yurt dışında birçok ülkede çalışma olanaklarını sağlayacak eğitim fırsatını yakalamaya ne dersiniz? Bu seçkin üniversitede kimya mühendisliği eğitimi alabilirsiniz. Birçok teknik ve mühendislik fakülteleri ile eğitim veren okul, coğrafyanın en önemli teknik eğitim kurumlarından biridir. Bu fırsatı sizlere, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere sunmaktayız. Liseden mezun olan, hanımefendi ve beyefendiler, sözümüz size. Sadece lise diplomanızla, bir sınav şartı olmadan, puan şartı ve uygulaması olmadan bu önemli eğitim kurumunda, başta kimya mühendisliği olmak üzere, birçok fakültede eğitim alabilirsiniz.

Odessa Politeknik Üniversitei Kimya Mühendisliği Fakültesi:

Odessa Politeknik Üniversitesi kimya mühendisliği fakültesi ve diğer fakülteleriyle birlikte, hem Ukrayna’dan, hem de diğer birçok ülkeden öğrencilerin eğitim almak için can attıkları fakültelerdir. Büyük bir kampüste, 10’un üzerinde eğitim binası, sayısız modern şekilde donatılmış laboratuvar, bilgisayar ve internet donanımlı geniş etüt ve çalışma alanları, öğrencilerin aktif eğitim almaları için özel şekilde tasarlanan derslikler kimya mühendisliği fakültesinde eğitim kalitesini son derece artırmaktadır. Akademik kadro açısından, okul gerçekten parmakla gösterilen bir kurumdur. Seçkin profesör ve hocalar eğitim vermektedir.  Bu özellikleri ile okul bölgenin en önemli mühendislik okullarından biridir.

Kimya mühendisliği binasının da bulunduğu kampusun içinde, zengin ve kapsamlı bir kütüphane, öğrencilerin çalışmaları için hazırlanan etüt odaları, spor salonları, sanat ve kültürel etkinlikler, toplantı ve seminerler için uygun salon ile alanlar, yüzme havuzu, tenis kortları, atış poligonları ve birçok alan bulunmaktadır. Üniversite, gençlerin kendilerini spor ve diğer sosyal etkinlikler açısından geliştirmesine son derece önem vermektedir. Kimya mühendisliği fakültesi ve diğer fakültelerde eğitim alan öğrenciler, hem kaliteli bir mühendis olarak eğitim almakta, hem de sosyal anlamda renkli bireyler olmaktadır. Yurtlar da hem Ukraynalı, hem de yabancı öğrencileri kabul etmektedir.

Kimya mühendisliği fakültesinde, Türk öğrencilerin hiçbir sınav şartı olmadan kabul edilmektedir ve tüm koşulları öğrenmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları şubelerimize başvurabilirsiniz. Senelik olarak 2000 dolar ödeme ile kimya mühendisliği bölümünde mükemmel bir eğitim alabilirsiniz. Bu kadar mükemmel bir üniversitede, kimya mühendisliği gibi genel geçer bir bölümde eğitim almak gibi bir şansı kesinlikle değerlendirmelisiniz.

Fakültede, bir senelik Rusça dil eğitiminden sonra, lisans eğitimine devam ederek dört sene boyunca eğitim alacaksınız. Bundan sonra, ülkemizde ve Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan mavi diplomanızı almaya hak kazanacaksınız. Bu diplomanızla hem ülkemizde, hem de AB ülkelerinde çalışabileceksiniz. Ne kadar geçerli bir eğitim alacağınızı, nasıl yerinde bir karar verdiğinizi bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken şubelerimize gelmek, kayıt ve kontenjan durumlarını öğrenci danışmanlarımızdan öğrenmek. Harika bir eğitim fırsatı, geçerli bir kariyer hedefi için buna değer.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!