Elektronik Mühendisliği

Elektronik Mühendisliği 20. Yüzyılın ilk yarısında, 1910’lu yıllarda kurulan, Odesaa Politeknik Üniversitesi, Ukrayna’nın Odessa Kentinde, şehrin en özel semtlerinden birinde bulunmaktadır. Üniversite mühendislik bölümleri ile bilinir ve teknik eğitim verir. En önemli fakültelerden biri de elektronik mühendisliği fakültesidir. Ukrayna’nın güney bölgesinin en büyük ve bilinen teknik üniversitesidir.

Bugüne kadar sayısız mezun yetiştirmiş ve son derece başarılı eğitimlere imza atmıştır. SSCB döneminin ve halen günümüzde Ukrayna’nın kalifiye mühendis ihtiyacını karşılayan önemli kurumlardan biridir. Bu seçkin üniversitede, her sene hem Ukrayna’dan hem de yurt dışından birçok öğrenciyi kabul etmektedir. Türk öğrenciler açısından son derece önemli olmasının nedeni ise, üniversitenin, elektronik mühendisliği fakültesi başta olmak üzere, Türk öğrencileri kabul etmesidir.

Odessa Politeknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Fakültesi:

Odessa Politeknik Üniversitesi Türk öğrencileri sınav şartı olmadan kabul etmektedir. Sizden istenen belgeleri sunmanız ve şartları tamamlamanız yeterlidir. Taban puanı gibi bir şart da aranmamaktadır. Ancak, elbette bazı hazırlıkları yapmanız gerekir. Eurostar Yurt dışı Eğitim Kurumları siz değerli Türk öğrencilerin bu seçkin üniversiteye kabulü için işbirliği yapmaktadır. Kurumuzun işbirliği ile birçok gencimizin bu elit okulda eğitim almasını sağladık. Siz de elektronik mühendisliği başta olmak üzere, mühendislik eğitimi almak için bizden destek alarak, okula başvurularınızı yapabilirsiniz.

Elektronik Mühendisliği bölümünde, eğitim yılları dört sene olarak düzenlenmiştir. Bu dört sene içinde, modern derslikler ve laboratuvarlar ile, bilgisayar donanımlı eğitim imkanları ile, alanlarında tanınan akademik kadro ile gençlere mükemmel bir eğitim verilmektedir. Gerçekte Odessa Politeknik Üniversitesi elektronik mühendisliği fakültesi, bu alanda Avrupa çapında en başarılı okullardan biridir. Elektronik mühendisliği fakültesinde yabancı öğrenciler bir sene hazırlık eğitimi almaktadır. Eğitim dili Rusça’dır. Türk öğrenciler için senelik 2000 dolar ücreti paketi hazırlanmıştır.

Çok seçkin bir üniversitede, elektronik mühendisliği gibi geçerli bir eğitimde bu uygun ücret gerçekten inanılmaz bir avantajdır. Bütçenizi ve ailenizin bütçesini zorlamadan bu seçkin eğitimi alma şansınız olacak. Dört senelik lisans eğitimi düşünen öğrencilerimiz hemen şubelerimizle iletişime geçmeliler. Elektronik mühendisliği eğitimi kapsamında, çok önemli bir avantaj olarak, öğrencilerimize lisans tamamlama olanağı da tanınmaktadır. Meslek lisesi diplomanız varsa ya da iki sene ön lisans eğitimi aldıysanız, kalan iki lisans yılınızı elektronik mühendisliği fakültesinde tamamlayabilirsiniz. İki yıl eğitim alarak, bir tekniker iken mühendis olarak kariyerinize çok daha yüksek şekilde devam edebilirsiniz.

Elektronik mühendisliği eğitimi kapsamında, Türk öğrenciler yüksek lisans veya doktora eğitimleri seçeneklerini de düşünebilirler. İleri eğitimlere bu okulda devam etmek, gerçekten çok doğru bir seçim olacaktır. Tüm bu bilgiler, kayıt olanakları, kontenjan seçenekleri ve tüm detayları öğrenci danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Her zaman yardımcı olmak ve fırsatları yakalama konusunda destek olmak için sizinleyiz. Bu muhteşem eğitim fırsatını kaçırmamalısınız.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!