Endüstri Mühendisliği

Endüstri mühendisliği alanında en iyi lisans olanaklarını sunan aynı zamanda Avrupa standartlarına uygun hem ucuz hem de kaliteli eğitim veriyor.

Endüstri Mühendisliği

Eğitim olanakları, kampus özellikleri ile adeta bir yıldız gibi parlayan Odessa Politeknik Üniversitesi, en ilgi gören bölümlerden biri olan Endüstri Mühendisliği ve diğer fakülteleri ile Türk öğrencilere geniş olanakla sağlıyor. Bu elit üniversite Türk öğrencileri hiçbir sınav şartı olmadan kabul ediyor. Mühendislik eğitimi önemli bir eğitimdir ve mutlaka seçkin eğitim veren üniversitelerde okunması gerekir. İşte Odessa Politeknik Üniversitesi bu eğitimi içinize sinerek alabileceğiniz en önemli eğitim kurumlarından biridir. Bu üniversite hakkında bilgi almak ve kayıt şartlarını öğrenmek için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları’ndan bilgi alabilirsiniz.

Odessa Politeknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Fakültesi:

Odessa Politeknik Üniversitesi, endüstri mühendisliği ve diğer bölümleriyle 100 yıla yakın süredir eğitim veren, köklü ve kalitesini ispatlamış bir kurumdur. Bu seçkin kurumda sınavsız kabul ile eğitim alacaksınız ve gerçekten bu durum mükemmel bir fırsat. Endüstri mühendisliği bölümü dört yıl sürmektedir. Bu dört yıl boyunca, dünyanın en kaliteli mühendislik eğitimlerinden birini alacaksınız. Okulun eğitim dili Rusça’dır. Rusça dilini öğrenmek için ise hazırlık sınıfında köklü bir dil eğitimi verilmektedir. Hazırlık sınıfında yabancı öğrenciler ve elbette Türk öğrenciler de eğitim almaktadır. Başarı olmanız durumunda, lisans derslerinize devam edebilirsiniz. Hazırlık sınıfı ve lisans seneleri dahil beş senede mezun olabilirsiniz. Lisans tamamlama için eğitim alacak öğrencilerimiz ise, endüstri mühendisliği bölümünde kalan iki senelerini tamamlayabilirler.

Endüstri mühendisliği bölümünde, senelik okul ücreti 2000 Amerikan Doları’dır. Bu rakam, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları ve üniversite işbirliğinde paket rakamdır. Son derece uygun rakamları, sizin için yani Türk öğrencilerimiz için anlaşmalarla gerçekleştirdik. Şubelerimizden tüm başvuru, kayıt ve kontenjan bilgilerini öğrenebilirsiniz. Odessa Politeknik Üniversitesi, uluslararası anlamda önemli statüye sahiptir. Birçok uluslararası eğitim programına katılan üniversitenin, öğrencilerine aktif çalışma alanları yarattığını belirtelim. Endüstri mühendisliği fakültesi de aynı durum geçerlidir. Unesco, Avrupa Birliği öğrenim merkezlerine bağlı kurumlar, TEMPUS gibi eğitim programlarına da üye olduğundan, bir öğrenci olarak bu önemli çalışmalara katılabilirsiniz.

Endüstri mühendisliği eğitiminizi aldıktan sonra, alacağınız diploma da oldukça önemli olacak değerli gençler. Üniversite Avrupa Üniversiteler Birliği kurumlarından biridir. AB ülkeleri tarafından tanınan bir diploma söz konusudur. Mavi diplomanızla göğsünüzü gere gere endüstri mühendisi olarak birçok ülkede çalışabilirsiniz. Ülkemizde de diplomalar tanınmaktadır. Ülkemde kariyer yapmak istiyorum diyen gençler, kendilerinden emin şekilde ülkelerine dönebilirler. Kalifiye, mükemmel bir endüstri mühendisliği mezunu olarak yüksek lisans veya doktora seçenekleri için de bu üniversiteyi değerlendirebilirsiniz.

Türk öğrenciler, lisans eğitimi, lisans tamamlama eğitimi yanında, yüksek lisans veya doktora gibi ileri eğitimler için de Odessa Politeknik Üniversitesi’ni değerlendirmeye alabilirler. Bu başvurular için de şubelerimizden her zaman bilgi alabilirsiniz. Kayıt, süreler, belgelerin hazırlanması ve başvurularınız yardımlarımızla eksiksiz olacaktır değerli gençler.

#ukraynaelektrikmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadaelektrikmühendisliği #ukraynamühendislik #elektriklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!