Makina Mühendisliği

Odessa Teknik üniversitesi makine mühendisliği bölümünde okumayı düşünen kişiler bu lisans programı, taban puanları, bölüm hakkında bilgileri Eurostar aracılığı ile öğrenebilirler.

Makina Mühendisliği

Makina Mühendisliği Seçkin ve donanımlı bir makine mühendisliği eğitimi almak mı istiyorsunuz? Yurtdışı eğitim olanaklarına olumlu bakıyorsanız, kesinlikle, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelmeli ve Odessa Politeknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi hakkında bilgi almalısınız. İşbirliği yaparak Türk öğrencilerin de eğitim almasına yardımcı olduğumuz bu seçkin üniversite, adından da belli olacağı gibi, Ukrayna’nın Odessa Kenti’nde bulunmaktadır.

Odessa Politeknik Üniversitesi 1918 yılından kurulan bir yüksek eğitim kurumudur. Yani oldukça eski ve köklü bir üniversitedir. Güney Ukrayna coğrafyasının teknik bilimler konusunda öğrenci yetiştiren en önemli yüksek öğrenim kurumudur. Hem eski Ukrayna, hem SSCB döneminde, hem de günümüzde Ukrayna’nın mühendis yetiştiren son derece önemli bir kurumudur.

Odessa Politeknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi:

Makine mühendisliği bölümü de üniversitesinin en hatırı sayılır fakültelerinden biridir. Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu seçkin üniversite ve fakülteye Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Fakültede eğitim dört yıl sürmektedir. Türk öğrenciler ve diğer yabancı öğrenciler bir senelik hazırlık sınıfında, lisans eğitimi öncesinde dil eğitiminden geçmektedir. Bu eğitimin sonunda, makine mühendisliği eğitimi için lisans derslerinize geçebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Odessa Politeknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ile yapılan işbirliği neticesinde, Türk öğrenciler için Rusça eğitim paketi senelik olarak 2000 USD olarak belirlenmiştir. Bu ücret senelik okul harç ücretidir ve kıyaslandığında son derece uygun bir rakam olduğunu görebilirsiniz.

Son derece seçkin ve köklü bir üniversitede, makine mühendisliği eğitimi almak için harika bir fırsat sizleri bekliyor. Uluslararası anlamda seçkin bir yeri olan üniversitenin size oldukça önemli katkılar sağlayacağını yaşayarak kendiniz göreceksiniz. Sınavsız kabulle makine mühendisliği eğitimi almak, mezun olduğunuzda elinizde mavi diplomanızın olması, hayallerinizin de ötesinde bir kariyer imkanı sunacaktır size. Europass mavi diploma size AB ülkelerinde eğitim alma şansını sunacaktır. Ülkemizde de tanınan diplomalarınızla, kendi ülkenizde kariyer basamaklarını değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda, yurtdışında çalışma olasılıklarını da değerlendirebilirsiniz. Sınavsız kabul, taban puanı olmadan giriş imkanı, seçkin bir makine mühendisliği eğitimi, ülkemizde ve yurtdışında geçerli diploma ile geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Makine mühendisliği fakültesinin de bulunduğu kampus alanı son derece geniş olanaklara sahip şekilde tasarlanmıştır. Laboratuvarlar, geniş kaynakların bulunduğu kütüphane, öğrencilerin pratik anlamda mesleki becerilerinin gelişmesini sağlayan çalışma alanları, bilgisayar ve internet kullanımları sizleri beklemekte. Makine mühendisliği eğitimi yanında, sosyal anlamda bir öğrenci olarak kendinizi geliştirmek isterseniz, bu durumda, spor salonlarından, sanat merkezlerinden ve öğrenci kulüplerinden de yararlanabilirsiniz. Ne kadar unutulmaz bir üniversite yaşamınız olacak bunu hayal edebileceğinizi umut ediyoruz. Aslında, hem meslek eğitimi, hem de sosyal anlamda yaşayacaklarınız hayallerinizin ötesinde de olabilir. Birçok yabancı öğrenci ile tanışacaksınız ve kişiliğiniz son derece renkli şekilde gelişecek. Bir Türk öğrenci olarak, ufuklarınızın genişlediğini kendiniz göreceksiniz.

#ukraynamakinemühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamakinemühendisliği #ukraynamühendislik #makinelisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!