Gıda

İlk gelen bir oğrenci icin başka bir yerde yemek yemek elbette zor olacaktır.İlk haftalarda ac kalabilme ihtimaliniz cok yuksek eğer yemek secen biriyseniz.

Bir oğrenci icin dışarıda yemek yemek oldukca masraflıdır.

MacDonald’s gibi yerlerde fiyatlar cok yuksek olmadığı icin surekli bu tur yemekler sağlığınız acısından zararlı olabilir.Simferopol’de bulunan bir cok lokanta turu yerin fiyatları ucuktur.Buraya gelmeden once kendi kendinize hazırlayabileceğiniz bir kaç yemek tarifi öğrenmenizde fayda var. Simferopolde Silpo adındaki alış-veriş merkezinden bir cok urunu ucuza alabilirsiniz.

Bir cok oğrencimizin bu yerde alış veriş yapmasının sebebi urunlerinin(sebze, meyve) Turkiyeden gelmesidir.Gunluk sebze ve meyve ihtiyaclarınızın coğunu yurdun yakınında bulunan pazardan veya merkez pazarından karşılayabilirsiniz.Pazarlar her gun acıktır. Pazarda bulunan tatar satıcılardan turkiyede bulunan baklagilleri bulabilirsiniz.(Fasulye, mercimek)Bir kişinin yiyecek icin aylık harcayacağı maksimum para 200$’dır.İsteklere gore bu para artabilir.
İcecekler konusunda alkollu ve alkolsuz olmak uzere sınırsız tercih seceneğiniz vardır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!