Konaklama

Konaklama oğrenci icin cok iyi bir imkan sunuyor. Gelen oğrenciler isterlerse eğitime başlayacakları universitenin yurtlarında(yurt fiyatları aşağı yukarı bir donemlik ekstra elektrik ve su paraları ile toplam 200$ yillik 400$ civarı tutmaktadır.

Yurtlar Genelde bloklar haline, bloklar 3 kişilik ve 2 kişilik odalardan oluşmaktadir. Bu blokların tuvalet ve banyoları ortaktır.Yabancı bir oğrencinin eğitim hayatının gidişatına ve yurt gorevlileriyle arasındaki ilişkiye gore yurttaki imkanları coğalmaktadır.(2 kişilik bir odayı yalnız kullanmak vb.)Yurtların kapısı gece saat 23.00 da kapatılır ve gece girişleri yasaktır.

23.00 dan sonra yapılan girişler yurt mudurlerine iletilmektedir.Odasında internet isteyen oğrenci yurdun arka tarafında bulunan internet kafeden kendisine kablo cektirebilir.En duşuk hızdaki internetin aylık fiyatı 80 grvn’dır.Bu ağ icinde bir cok rusca film ve muzik ucretsiz olarak indirmeden(download yapmadan) izlenebilir.Yurtlar icerisinde acık bufe veya kantin gibi bir bolum bulunmamaktadır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!